O mnie/ O blogu

Ola- za dnia zwykła nastolatka prowadząca bloga oraz kochająca fotografię. Jednak w nocy... zmienia się w nocnego łowcę, trybuta, niezgodną, wilkołaka czy łowcę zombii. To nie jest zwykła dziewczyna...

Hej i czołem :D Jestem Aleksandra ale zdecydowanie wolę gdy ktoś mówi do mnie Ola albo Olcia - pełne imiona brzmią tak poważnie :P Jestem rocznik 2002 dokładniej 6 marca, 170 cm wzrostu i zielone oczy. Jestem osobą która ma milion pomysłów na minutę i często bardzo trudno mnie przegadać. Wesoła, roześmiana, wariatka ze mnie :D Jestem także uzależniona od emotikonek, wyobraźni, czekolady, książek... Właśnie! To dzięki nim poswstało to miejsce :) Od 1,5/2 lat jest dumnym książkoholikiem. Zawsze uwielbiałam czytać, a co za tym idzie także - w bardzo dużej mierze- o książkach ♥ Czytam głównie fantastykę oraz młodzieżówki, ale uwielbiam zatopić się świetnym kryminale albo thiller'ze ♥ Nie czytam na tomiast biografii, erotyków, typowych romansów wolę horrory oraz niektórych lektur ;)
25 maja 2016 roku pojawił się tu pierwszy post. Od tego czasu zaszło tu wiele zmian, ale myślę, że na lepsze :D W razie wszelkich pytań - po prostu pisz w komentarzu lub na zlodziejka.stron@interia.pl :)

Udostępnij ten wpis

4 komentarze :

  1. Zerknęłam przypadkiem, a tu się okazuje że mamy urodziny prawie w tym samym czasie :P Ja jestem z 5 marca :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem z listopada, ale dzień urodzin mamy ten sam - 6 :D

    OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.