O mnie/ O blogu

Ola- za dnia zwykła nastolatka prowadząca bloga oraz kochająca fotografię. Jednak w nocy... zmienia się w nocnego łowcę, trybuta, niezgodną, wilkołaka czy łowcę zombii. To nie jest zwykła
dziewczyna...


Hej i czołem :D Jestem Aleksandra ale zdecydowanie wolę gdy ktoś mówi do mnie Ola albo Olcia - pełne imiona brzmią tak poważnie :P Jestem rocznik 2002 dokładniej 6 marca, 170 cm wzrostu i zielone oczy. Jestem osobą która ma milion pomysłów na minutę i często bardzo trudno mnie przegadać. Wesoła, roześmiana, wariatka ze mnie :D Jestem także uzależniona od emotikonek, wyobraźni, czekolady, książek... Właśnie! To dzięki nim poswstało to miejsce :) Od 1,5/2 lat jest dumnym książkoholikiem. Zawsze uwielbiałam czytać, a co za tym idzie także - w bardzo dużej mierze- o książkach ♥ Czytam głównie fantastykę oraz młodzieżówki, ale uwielbiam zatopić się świetnym kryminale albo thiller'ze ♥ Nie czytam na tomiast biografii, erotyków, typowych romansów wolę horrory oraz niektórych lektur ;)
25 maja 2016 roku pojawił się tu pierwszy post. Od tego czasu zaszło tu wiele zmian, ale myślę, że na lepsze :D W razie wszelkich pytań - po prostu pisz w komentarzu lub na zlodziejka.stron@interia.pl :)

6 komentarzy:

 1. Zerknęłam przypadkiem, a tu się okazuje że mamy urodziny prawie w tym samym czasie :P Ja jestem z 5 marca :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem z listopada, ale dzień urodzin mamy ten sam - 6 :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super że lubisz czytać 😊 wytłumacz mojej 8 letniej córce że czytanie się przydaje 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ♥♥ może podejdź ją delikatnie. Zaproponuj, że będziesz czytać jej codziennie jeden rozdział książki (np. Harry Potter), powiedz jej, że sama może wybrać sobie książkę oraz jak pięknie będą wyglądały na półce gdy zbierze ich trochę więcej :)

   Usuń

Copyright © 2014 Złodziejka zapisanych stron , Blogger