Wywiad z Lidią Tasarz
Cześć, cześć kochani ♥
Dzisiaj chciałabym was zaprosić na pierwszy post z nowej serii. Bardzo chciałabym, żeby raz w miesiącu pojawiał się tu wywiad, jednak nie jest to jakaś stała data. Mam nadzieję, że wam się spodoba :)
Bardzo się cieszę, że pierwszą osobą jaką mogę gościć na moim blogu jest Lidia Tasarz. Jest to autorka "Nici Ariadny" <moja recenzja> ale także bardzo pozytywna, uśmiechnięta i kreatywna osoba. Mam nadzieję, że dowiedzie się czegoś kreatywnego o Pani Lidii i bez większego przedłużania, zapraszam! :)

![[28] "Nić Ariadny" Lidia Tasarz - PRZEDPREMIEROWO](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgbnshMsVeH4_0TZuxzToOu1XcXCj5RGB6oT6qFWFwEgbDW-bt7T1EaTDUw9x0WC67GwqglKRENKiEYu2gPKQWi-TSdHcgQc1Dxb5Zv9rxIPgpNGbbqYOOAcqi2zUliKf4f0_ciA1Avnjw/s1600/ni%25C4%2586+ARIADNY.png)